Nr katalogowy: 1037

Mieczysław de RAKOWSKI (1882-1947)

Nr katalogowy: 1037

Port w Ostendzie, 1925

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: M. de Rakowski / Ostende 1925 r.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł