Nr katalogowy: 1024

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)

Nr katalogowy: 1024

Capri

olej, tektura; 24 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: E. Dzierżencki / Capri (słabo czytelnie).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 200 zł