Nr katalogowy: 1022

Leon KOWALSKI (1870-1937)

Nr katalogowy: 1022

Ollioules - Riwiera

olej, płótno; 47 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: L. Kowalski;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł