Nr katalogowy: 1021

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 1021

Pejzaż leśny z rzeką

akwarela, papier; 51 x 71 cm;
sygn. p. d.: Jabłoński (ołówkiem);
estymacja: 1 200 - 1 400 zł