Nr katalogowy: 1020

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 1020

Martwa natura z kwiatami i owocami

olej, tektura; 39,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: Jabłoński.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł