Nr katalogowy: 1019

Jan KUŚMIDROWICZ (1886 - po 1938)

Nr katalogowy: 1019

Widok na Karpaty Wschodnie

olej, tektura; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: Jan Kuśmidrowicz;
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 200 zł