Nr katalogowy: 1011

Czesław ZAWADZIŃSKI (1878-1936)

Nr katalogowy: 1011

Białe róże w wazonie

olej, sklejka; 60,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Zawadziński;
estymacja: 1 700 - 2 300 zł