Nr katalogowy: 52

Malarz nieokreślony, polski (?), pocz. XIX w.

Nr katalogowy: 52

Chrystus Zmartwychwstały

olej, płótno dublowane; 79,5 x 48 cm (górna krawędź obraz w formie łuku);
obraz przed konserwacją, oryginalne krosno i rama.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł