Nr katalogowy: 43

Morten Thrane BRÜNNICH (1805-1861)

Nr katalogowy: 43

Portret młodej kobiety, 1853

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. po środku, pod uniesioną ręką portretowanej: M. Bru¨nnich / AP. 1853.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł