Nr katalogowy: 34

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 34

Owoce

olej, sklejka; 59,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Jabłoński;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł