Nr katalogowy: 23

Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)

Nr katalogowy: 23

Martwa natura z kwiatami i truskawkami, ok. 1924

olej, sklejka; 51 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: Maurycy Trębacz.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł