Nr katalogowy: 22

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 22

Maki ogrodowe

olej, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: aKarpiński;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł