Nr katalogowy: 21

Aleksander BOBA (1899-1944)

Nr katalogowy: 21

Martwa natura, 1937

olej, tektura; 64 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Aleksander Boba/ 1937
estymacja: 15 000 - 18 000 zł