Nr katalogowy: 20

Julia GIŻYCKA-BEREZOWSKA (1880-1976)

Nr katalogowy: 20

Martwa natura - Owoce, ok. 1937

olej, płótno; 54 x 113 cm;
sygn. p. d.: Giżycka Berezowska;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł