Nr katalogowy: 401

Bartek OTOCKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 401

Bez tytułu, z cyklu: YANG, 2016

olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie na krośnie: B. OTOCKI BEZ TYTUŁU Z CYKLU „YANG” 2016.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł