Nr katalogowy: 1320

Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)

Nr katalogowy: 1320

Krawędź

olej płyta pilśniowa, 48 x 52 cm; sygn.w prawej: St. Kustowski; na odwrocie napisy autorskie
estymacja: 1 600 - 1 800 zł