Nr katalogowy: 1318

Antoni ŻABSKI (1909 - ?)

Nr katalogowy: 1318

Bez tytułu, 1. 60-te XX w.

olej, płótno, 93 x 80; sygn. p. d.: A. ŻABSKI
estymacja: 1 800 - 2 400 zł