Nr katalogowy: 1316

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

Nr katalogowy: 1316

Grób, 1977

olej, płótno, 100 x 160 cm; sygn. i dat. na odwrocie: B.MASSALSKA "GRÓB" 160x100 1977; na odwrocie nalepki: BWA Sopot, Biennale Sztuki Gdańskiej 1979;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł