Nr katalogowy: 1315

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

Nr katalogowy: 1315

Syreny, 1973

olej, płótno, 100 x 120 cm; na odwrocie napisy autorskie oraz nalepka z MN w Gdańsku z wystwy pośmiertnej z 1983
estymacja: 6 000 - 7 000 zł