Nr katalogowy: 1314

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

Nr katalogowy: 1314

Thanatos, 1973

olej, płótno, 100 x 120 cm; sygn. i dat. na odwrocie: B. MASSALSKA „THANATOS" 120X100 1973 nalepka z wystawy pośmiertnej artystki z 1983 w Muzeum Narodowym w Gd
estymacja: 6 000 - 7 000 zł