Nr katalogowy: 1313

Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)

Nr katalogowy: 1313

Przygotowania przed podróżą, 1976

olej, płótno, 120 x 110 cm; sygn. i dat. p.d.: B. SZUBIŃSKA 76.; sygn. i opisany na odwrocie: BARBARA SZUBIŃSKA / "Przygotowania przed podróżą" / olej 1976
estymacja: 4 000 - 5 000 zł