Nr katalogowy: 1302

Krystyna HUMIENNA

Nr katalogowy: 1302

Taniec, 2002

olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: KHUMIENNA / 2002; opisany na odwrocie: Krystyna Humienna / KH 2002; na odwrocie naklejka wystawowa: Krystyna Humi
estymacja: 4 800 - 6 400 zł