Nr katalogowy: 1301

ZDZISŁAW MAJROWSKI - MEYRO (UR. 1952)

Nr katalogowy: 1301

Kwiaty w wazonie, 2018

olej, płótno; 70 x 50cm.;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł