Nr katalogowy: 343

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 343

Głowa 8, 1968

litografia barwna, papier; 79 x 53 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 68 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu; głowa 8 (ołówkiem);
estymacja: 2 200 - 2 600 zł