Nr katalogowy: 337

Czesław MINKUS (ur. 1957)

Nr katalogowy: 337

Lato z M. 1976

olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: c. minkus / Czet MINKUS / - LATO Z M. (1976) /
estymacja: 7 000 - 8 000 zł