Nr katalogowy: 335

Witold JAŃCZAK (1912-1985)

Nr katalogowy: 335

Arlekiny, 1957

olej, płótno; 73 x 99,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Jańczak 1957.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł