Nr katalogowy: 329

Henryk ZIEMBICKI - FANTAZOS (ur. 1944)

Nr katalogowy: 329

Wyspa czyśćcowa, 1969

olej, płótno; 119,5 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany l. g.: HENRYK ZIEMBICKI FANTAZOS 1969 / "WYSPA CZYŚĆCOWA";
estymacja: 5 000 - 7 000 zł