Nr katalogowy: 323

Paweł ŁUBOWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 323

Posągi, 1988

olej, płótno; 95 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: PAWEŁ ŁUBOWSKI / TYTUŁ: „POSĄGI” … / … 1988
estymacja: 10 000 - 12 000 zł