Nr katalogowy: 320

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 320

Pochód, 2017

olej, płótno; 77 x 77 cm;
sygn. na odwrocie: KBereźnicki oraz opisany: Kiejstut Bereźnicki / Pochód - 2017.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł