Nr katalogowy: 311

Stanisław BAJ (ur. 1953)

Nr katalogowy: 311

Rzeka Bug. Zmierzch, 2017

olej, płótno; 75 x 150 cm;
sygn. p.d.: S. Baj; sygn. na odwrocie na płótnie p.g.: Stanisław Baj | Rzeka Bug | Zmierzch 2017
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł