Nr katalogowy: 308

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Nr katalogowy: 308

Sygnały, 1983

olej, akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Tchórzewski '83;
estymacja: 85 000 - 110 000 zł
Cena oferowana 70 000 zł