Nr katalogowy: 303

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

Nr katalogowy: 303

Szkic 2

gwasz, olej, papier; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: E. Mark;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł