Nr katalogowy: 1845

Nr katalogowy: 1845

Lusterko ścienne

brąz złocony, grawerunek, tafla lustrzana; 29 x 25,8 x 1,5 cm.
Europa Zachodnia, Francja?; 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł