Nr katalogowy: 1842

Nr katalogowy: 1842

Ikona - Portret świętego mnicha

olej na desce, 2 szpongi na sztorcach; 44,5 x 32 x 4,3 cm.
Rosja, k. XIX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł