Nr katalogowy: 1830

Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY

Nr katalogowy: 1830

Puzderko z herbem rodziny Hake z Królowego Mostu k. Białegostoku

brąz złocony; wys. 3,5 cm, średnica 7,6 cm.
Polska, Warszawa, lata 20-30. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł