Nr katalogowy: 1822

Nr katalogowy: 1822

Przycisk do papieru Józefy hr. Hutten-Czapskiej

malachit, srebro złocone; 4,3 x 7 x 1 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł