Nr katalogowy: 825

Warsztaty zegarmistrzów: LAGARDE, VINCENTI & Cie, ROBERT

Nr katalogowy: 825

Zegar szafkowy w typie Boulle’a, z figurą skrzydlatej Sławy

drewno, brąz złocony, szylkret, mosiądz, emalia, szkło, stal;
Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł