Nr katalogowy: 824

Zegarmistrz HENRI JACOT (1796-1867, zał. warsztatu 1820)

Nr katalogowy: 824

Zegar podróżny, z repetierem i budzikiem

brąz złocony, szkło fazowane, emalia; wys. z antabką 17,5 cm, szer. 9,8 cm;
Francja, Paryż, Rue Montmorency, ok. poł. XIX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł