Nr katalogowy: 813

Nr katalogowy: 813

Tłok pieczętny z herbem Jelita hrabiów Zamoyskich

brąz złocony i patynowany; średnica pola 1,3 cm;
Francja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena sprzedaży 18 000 zł