Nr katalogowy: 1724

Nr katalogowy: 1724

Miniaturowe imbryk i dzbanek

złoto, emalia barwna (na dzbanku nieczytelne cechy, na imbryku brak);
Austria?, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 800 - 3 300 zł