Nr katalogowy: 1720

Nr katalogowy: 1720

Papierośnica lub wizytownik z herbem Zaremba

srebro częściowo złocone (cechy nieczytelne)
Polska?, lata 30. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 200 zł