Nr katalogowy: 1714

Adie Brothers

Nr katalogowy: 1714

Pudełko z herbem Dołęga

srebro próby 925 cechowane (cechy mocno przetarte), emalia;
Birmingham, lata 20. - 30.XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł