Nr katalogowy: 1205

PAUL DUBOIS (1829-1905)

Nr katalogowy: 1205

Amorek z kiścią winogron

brąz złocony; wys. 9 cm.
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 2 200 - 2 700 zł