Nr katalogowy: 1060

GEZA ROZMUS (1898-1989)

Nr katalogowy: 1060

Ostatkiem sił

olej, płótno; 73,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: - Geza Rozmus -;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł