Nr katalogowy: 1051

Tadeusz Władysław KONIEWICZ (1891-1945)

Nr katalogowy: 1051

Kościół w Łapsze, 1938

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 63,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: ŁAPSZA 938. / T. Koniewicz.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena oferowana 2 200 zł