Nr katalogowy: 1050

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 1050

Pejzaż nadbrzeżny

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: W Serafin.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł