Nr katalogowy: 1033

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1033

Chrystus

olej, płótno dublowane (wosk); 35 x 27 cm;
na odwrocie fragment nalepki z odręcznym napisem
estymacja: 2 400 - 3 200 zł