Nr katalogowy: 1032

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 1032

Dorożka na Starym Mieście w Warszawie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł