Nr katalogowy: 1020

Aleksander DZWONKOWSKI (1885-1969)

Nr katalogowy: 1020

Wiosna, 1930

olej, tektura; 27,5 x 36 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Dzwonkowski 1930;
estymacja: 2 200 - 2 600 zł