Nr katalogowy: 58

Henry DAWSON (1811-1878)

Nr katalogowy: 58

Pejzaż romantyczny

olej, płótno dublowane; 72,5 x 56 cm;
p. d.: … (ślady sygnatury).
estymacja: 12 000 - 15 000 zł